ERMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM HİZMETLERİ

Hakkımızda

Erma Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri 2009 yılında Babaeski ve bölgesinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çeşitli projelerde görevler almış ve aldığı tüm projeleri kusursuz olarak başarı ile teslim etmiştir. Güvenilir ve tecrübeli personeli ile satış ve satış sonrası hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Erma Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup sizden gelen öneriler ve telkinler doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirip sizlere "daha iyi nasıl hizmet verebiliriz?" düşüncesi içerisindeyiz.

Hazır bilgisayar hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı Notebook'unuza doğru teşhisi koyarak bilgi verilmektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1-7 iş günü bulmaktadır.

Bilgisayar ve network sistemindeki sorunların çözülmesi, gündelik, pratik ve profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.